Вибір меблів для дачі: що варто знати

Колишній підхід до дачі, як до звалища всього непотрібного, куди звозили меблі, які втратили вигляд, застарів. Сучасні ідеї меблів для дачі мають на увазі створення особливого стилю в своєму заміському будинку. Головна риса – більша свобода експерименту, ніж в квартирі, створення чогось свого. Однак тим, у кого дача залишається місцем садових робіт, не варто забувати про практичність.

Внутрішній інтер’єр дачі став спадкоємцем “сільського стилю”, або кантрі. Дерев’яні або плетені меблі, фіранки і скатертини з великими візерунками, навмисна простота доречні для невеликого будинку. Господарям великих котеджів варто придивитися до інтер’єрів в дусі швейцарських шале, з їхніми камінами і обшитими деревом стінами. Можна, звичайно, обставити котедж в дусі дворянського маєтку, з вишуканими меблями в світлих кольорах, але врахуйте – підтримка порядку вимагатиме чималих сил.

Що стосується виносних меблів для пікніків на свіжому повітрі, тут найкращою ідеєю для дачі буде спеціальний і дуже практичний набір столів та стільців з металу або пластику. Сьогодні виробники пропонують приголомшливий асортимент таких комплектів на будь-який смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *