Незвичайний інтер’єр в синіх тонах

Сині та блакитні тони використовуються в інтер’єрах незаслужено рідко. Деякі люди бояться купити меблі синього кольору тому, що він відноситься до холодної палітрі і тому має сильний заспокійливий ефект, особливо глибокі тони. Однак при грамотному використанні синій колір не буде пригнічувати. Такі корисні властивості, як зниження тиску, серцебиття і апетиту, сподобаються як дуже діяльним людям, так і вдумливим романтикам.

Найчастіше синій колір використовують не як основний, а як додатковий, для меблів та декору. У невеликих приміщеннях основним до синього використовується білий:

– стіни;
– стелі;
– вікна.

Це компенсує глибину. Для просторих приміщень беруться бежеві, пастельні тони, дерево. Якщо хочеться яскравості, можна взяти протилежний синьому червоний колір – тільки пам’ятайте, що контрастні деталі інтер’єру не повинні бути великих розмірів.

Для обстановки в морському стилі також знадобиться купити меблі синіх колірних відтінків, адже море – це блакитні далі і аквамаринові хвилі, сині глибини і моряцька форма. Такий інтер’єр підійде навіть в дитячу кімнату, де традиційно використовуються яскраві і веселі відтінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *