Приязні меблі без гострих кутів

В першу чергу, вибираючи меблі без гострих кутів і країв, покупці зупиняються на м’яких диванах з оббитими підлокітниками. Однак асортимент доброзичливих меблів, які не зашкодять ліктям і не залишить синців на стегнах, не вичерпується диванами.

Сучасні технології порізки дерева і плит дозволяють надати вигнуту форму спинок ліжок, кришок робочих столів і навіть шаф. Це не тільки страхує від хворобливих ударів, але і виглядає оригінально.

Обладнати квартиру меблями без гострих кутів можна буквально на всі сто процентів. Кухні на замовлення з плавними обводами, передпокої, спальні – виробники меблів широко враховують побажання клієнтів. Метал і пластикові матеріали дозволяють створювати вигнуті предмети будь-якої форми.

Чому ж повсюдно виробляють меблі з кутами? По-перше, їхнє виготовлення дуже технологічно, що здешевлює ціну виробу. По-друге, обстановка без єдиного прямого кута справляє дуже психоделічне враження. Рівні строгі форми асоціюються зі стабільністю і стійкістю, такою потрібною психіці, тому їх не можна виключати з інтер’єру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *