Надувні меблі: за і проти

Сьогодні великий інтерес викликають надувні м’які меблі – чи то добре, наскільки вони практичні, чи виправдовують свою ціну? Розберемо аргументи, які часто наводяться в розмовах про цей тип обстановки.

Компактність. Мається на увазі, що в згорнутому вигляді ці меблі займають мало місця. Вірно, тільки врахуйте: не тільки щоб надути, а й щоб здути і згорнути крісло або матрац, потрібно докласти чимало сил, витратити час. В результаті такі меблі будуть або постійно надутим, і займати місце, як будь-які інші, або – весь час згорнутими.

Дизайн. Тут посперечатися важко – завдяки технологіям форми і кольору надувні м’які меблі можуть бути дуже дивними, часто їх дарують дітям. Але при активних дитячих іграх один прокол – і подарунок вийшов з ладу. Дітям краще брати меблі зі стійких і міцних матеріалів.

Анатомічна форма. Всі сучасні меблі робляться з урахуванням анатомії людини.

Висновок: хороший варіант надувних меблів – матрац-ліжко на випадок раптових гостей, який в інший час складний. Інші вироби схожі скоріше на іграшки за своїми функціями, і звичайні меблі не замінять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *