Сучасні будівельні матеріали: що варто знати

Сучасні будівельні матеріали: що варто знати

Будматеріали сьогодні є на будь-який смак:

1. різні за ціною;
2. якістю;
3. виробництва.

Відповідно – чим дешевше вихідний будівельний матеріал, тим частіше доведеться робити ремонт, але дорожнеча, це ще не показник якості!

Гіпсокартон та гіпсоволокна. На великих будівельних порталах зареєстровано багато компаній, які працюють за даним профілем. Як випливає з назви, гіпсокартон зроблений з спресованого гіпсу, затиснутого двома шматками картону і, що найцікавіше, у кожного виробника своя технологія і консистенція даного продукту. На перший погляд ця конструкція здасться дуже неміцною, але практично всі міжкімнатні та офісні перегородки складаються саме з гіпсокартону.

Залізобетонні вироби – група найбільш міцних конструкцій. Дорожні плити (зазвичай призначені для тимчасового використання, за винятком особливої ​​категорії – аеродромних плит), плити перекриття (є сполучною ланкою при будівництві будинку), палі (міцні, залізобетонні стовпи, забиваються в землю, для зміцнення фундаменту), піноблоки (вважаються найсучаснішим методом будівництва, виготовляються з цементу), фундаментні будівельні блоки.

Цегла за способом виробництва ділиться на два види:

1. керамічна – заготовку з глини ліплять в печі;
2. силікатна – складається більшою мірою з піску.

При придбанні цегли також необхідно звертати увагу на морозостійкість і міцність конструкції.

Будь-які будівельні роботи, навіть найдрібніші, не відбуваються без будівельної хімії. Монтажна піна, очисник, герметик, клей, ущільнювач, серпянка, малярська стрічка, водно-дисперсійна фарба, емаль, лак, масляна фарба, ґрунт, колір, просочення для дерева, противоморозні добавки, суперпластифікатор, добавки в бетон і безліч всіляких найменувань, яких немає сенсу перераховувати. При роботі з даними матеріалами потрібно пам’ятати про засоби захисту від шкідливих речовин, що шкодять здоров’ю людини.

Існує ще одна категорія будівельних матеріалів – сипучі. Сухі клейові склади, шпаклівки, штукатурні суміші, наливні підлоги, затирка для швів, сухі суміші, алебастр, цемент, ґрунтовки та гідроізоляційні матеріали, добавки, рідкі цвяхи, рідке скло, в чому перевага? Величезна перевага сухих сумішей в зручності транспортування, в більш тривалому терміні придатності, також існує можливість досягти потрібної консистенції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *