Великі ванні кімнати: підбираємо сантехніку під інтер’єр у стилі Лофт

Дизайн ванної кімнати: стиль Лофт

Своєрідний, нарочито грубий стиль, який не залишить байдужим нікого – це лофт. Звичайно, в порівнянні з кантрі ця стилістика передбачає набагато менше грубих елементів. Але все-таки це як би промисловий стиль. Він з’явився, коли промислові приміщення стали переробляти під житлові будинки. Власне, тому така стилістика і відрізняється від мінімалізму. Що ж притаманне такому стилю?

Якщо ви бачите цегляну кладку, оригінальні лампочки Едісона, вироби з дерева і все це на темному тлі – тоді ви точно зайшли в приміщення в стилі лофт. Сталева сантехніка для ванної – також відмінна риса лофт.

Давайте дивитися, що ж ще характерно для лофт. З колірної гами – це, однозначно, використання більш темних відтінків:

– цегельного;
– темно-коричневого;
– асфальтного;
– металіка.

У цілому, можна зробити фон і більш світлим, але такий варіант більше підійде для невеликих вбиралень. Якщо ж місце дозволяє, а простір не потребує для глядачів розширення, тоді краще вибрати темні відтінки, більш характерні для цього напрямку.

Чи буде всюди вдало виглядати цегляна кладка?

Бажано розташувати її на одній зі стін, наприклад, за унітазом. Така кладка може бути, як справжньою, так і декоративною. Все залежить від умов, в яких ви робите ремонт. Стеля може бути оброблена деревом. З огляду на сучасні засоби захисту від вологи, дерево не буде піддаватися руйнівній дії, тому можна сміливо використовувати його як в якості меблів, так і в якості обробки стін, стелі, підлоги або в якості матеріалу для аксесуарів.

Специфічні світильники, зроблені спеціально для лофт, мають неповторний зовнішній вигляд, за рахунок чого приміщення виглядає ще більш оригінально. Тому, підбираючи освітлення, відразу говорить продавцям, або консультантам, що вам потрібно все для лофт.

Саме час поговорити про вибір сантехніки. Сюди якраз більше підійде душова кабіна. Адже в промислових приміщеннях навряд чи коли-небудь можна було побачити ванну, хоча такий варіант зараз не варто відкидати. Кабінка ж повинна бути просторою, зі скляними прозорими дверима, відкрита. Піддон може бути як низьким, так і середньої глибини, тут вже вибирати вам, виходячи зі зручності. Практика показує, що середній по висоті піддон – один з найкращих варіантів. Ну, а якщо ви все-таки вирішили поставити ванну, тоді варто зупинитися на сталевий моделі. Вона може бути як пофарбованою, так і неокрашенною.

Що можна сказати про вибір раковини для ванної? Це має бути виріб з кераміки, або ж зі сталі (сталь, як ви вже зрозуміли, використовувати краще). Накладний умивальник виглядає набагато цікавіше, привертає більше уваги до своєї форми. Тому все-таки краще поставити накладний варіант. Встановлюватися він може як на стільницю, так і на тумбочку.

Якщо ж хочете найпростіший варіант, тоді підійде раковина з напівп’єдесталом. Ця модель виглядає як би підвісний. До речі, підвісна сантехніка – найкращий варіант, який прикрасить ваш інтер’єр в цьому стилі. Унітаз може бути підвісним, хоча підійде і унітаз компакт. Не забудьте підібрати і біде в комплект. В результаті ваша вбиральня буде виглядати акуратно, оригінально, а головне – вам буде комфортно в ній перебувати.

Раніше ми вже розповідали про особливості стилю Кантрі, а вмайбутніх публікаціях зупинимося детальніше на дизайні в стилі Класика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *