Інвестиції в нерухомість: що краще – побудувати або купити готовий об’єкт

На сьогоднішній день підприємці віддають перевагу інвестиціям у сферу нерухомості як найприбутковішому бізнесу. При цьому найчастіше виникає питання, у що краще вкластися, у будівництво або купівлю готових приміщень і подальшу їхню розкрутку. Сказати, що є найбільш раціональним та вигідним відразу не можна.

Якщо ваш вибір все-таки впав на вкладення в готове приміщення, то найкраще буде купівля комерційних будівель у сфері продажів. Вони є найбільш окупним бізнесом і завжди мають попит. Але варто пам’ятати, що внесок грошей у будівництво завжди вважався найвигіднішим рішенням. Якщо думати логічно, цей факт піддається пояснення. В даний час на продаж виставляються досить старі будівлі, так що на їхній ремонт може піти достатня кількість коштів та часу. Ці інвестиції можна порівнювати з витратами на будівництво точно такого ж, але тільки нового будинку.

Також, при будівництві нової будівлі, інвестор захищає себе від необхідності ремонту найближчим часом, тому ці інвестиції є найбільш вигідними та захищеними. Безперечно, будівництво нової будівлі надає розширений вибір як при пошуку місця, так і при нюансах оформлення та дизайну.

Однак у сфері житлового сегменту ринку найбільш вигідна купівля вже готової будівлі. Найшвидше продаються незакінчені заміські приміщення, на будівництво яких у власників найчастіше не вистачає коштів, тому ціна на такі об’єкти значно нижча. Проте інвестиції у будівництво — це завжди пасивний дохід, нюанси можуть вимагати значних витрат. Отже, при вирішенні питання, що ж все-таки вигідніше, варто відразу сісти і зважити всі за і проти, розрахувати свій капітал і час, який ви маєте в своєму розпорядженні.

Інвестиції в сферу нерухомості – це майже завжди багатовідсотковий варіант прибутку, адже всім відомо, що ринок нерухомості завжди надавав величезні перспективи для вкладень, тому якщо ви вирішили побудувати бізнес, який гарантує стабільний дохід, ви обрали правильний варіант. Проте, майже в будь-якій справі виникають проблеми, тому варто бути готовим до будь-яких форс-мажорів, бо передбачливість багато разів рятувала бізнесменів-початківців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *