Будівництво: технологія “Теплий шов”

Технологія “Теплий шов” ґрунтується на застосуванні для утеплення дерев’яних будинків спеціальних акрилових герметиків, призначених тільки для дерева. Це пластичні склади, які легко проникають у будь-які тріщини. Застигаючи, такі герметики утворюють міцну, але еластичну плівку, здатну набувати будь-якої геометричної форми.

Акрилові герметики в процесі експлуатації:

– не змінюють колір;
– не жовтіють;
– не бояться перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання;
– в них не розвивається пліснява та мікроорганізми.

Герметики на основі акрилових полімерів мають відмінне зчеплення (адгезію) з дерев’яними поверхнями, крім того, за рахунок своєї еластичності вони здатні стискатися і розтягуватися разом з міжвінцевими зазорами.

У “теплого шва” безліч вигідних переваг. Насамперед застосування такої технології виправдане економічно: герметизація виконується одноразово, тобто – “раз і назавжди”. Виконавши утеплення дерев’яного будинку або зрубу за допомогою “Теплого шва”, вам більше не доведеться витрачати час та кошти на оновлення. Нанесення акрилових герметиків можна виконувати не тільки на етапі будівництва будинку, але і після виконання оздоблювальних робіт: цей процес не створить жодних незручностей:

– пилу;
– шуму;
– запаху.

Також процес утеплення займе менше часу, ніж традиційна конопатка. Використовуючи “теплий шов”, ви не порушите геометрію будівлі, навпаки, за допомогою герметика можна приховати деякі недоліки та недоліки будівництва. Утеплення акриловими герметиками можна проводити зсередини приміщення, так і зовні: шар герметика не дасть проникнути волозі в зовнішні шви і не промерзне в холодну пору року, зберігаючи свої властивості.

Не лише тепло, а й красиво!

Зазори між колодами дерев’яного будинку, закріплені герметиком, надають споруді привабливого вигляду і є чудовим дизайнерським рішенням оформлення приміщень дерев’яного будинку. Можна вибрати герметик білого, кремового, бежевого, коричневого кольору або інших кольорів: шви будуть контрастно виділятися на поверхні стіни, утворюючи своєрідний малюнок, або майже непомітні.

Крім того, герметик можна разом із поверхнею стіни пофарбувати у той колір, що вам подобається. Рівні акуратні шви замість нерівномірних щілин у стіні зрубу нададуть приміщенню естетичного вигляду.
Закладення тріщин у колодах від професіоналів

Таким чином, за ціною конопатки, ви отримуєте ідеальне, красиве, вічне і надійно ущільнення зазорів, що зберігає тепло, і усунення тріщин у зрубі вашого будинку. Однак, незважаючи на простоту, виконання робіт з нанесення міжшовних герметиків вимагає строгого дотримання технології і використання ряду спеціальних інструментів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *