Дизайн інтер’єру: освітлення у більярдній і тренажерному залі

У вашому будинку має бути кімната, де ви зможете розслабитися після напруженого робочого дня та отримати задоволення. Назвемо її більярдною.

Її освітлення залежатиме від того, що там знаходиться: якщо це лише більярдний стіл, то для нього вистачить однієї великої люстри, розташованої безпосередньо над столом. Її можна опустити досить низько, щоб світло не було розсіяним.

Крім того, встановіть маленькі світильники в кутах кімнати, де стоятимуть крісла чи стільці. Це необхідно, щоб вся кімната була добре освітлена, що неможливо при низькому розташуванні центрального освітлення.

Опишемо, як освітлити спортивну кімнату (тренажерний зал). У спортивному залі освітлення не повинно бути надто сильним. При напруженій роботі м’язів світло іноді діє дратівливо. Тому можна взагалі уникнути центрального освітлення. Достатньо кількох бра або простих світильників, розташованих уздовж стін.

Встановлювати їх рекомендується між тренажерами так, щоб вони не заважали заняттям. Вішайте їх трохи вище за самих тренажерів, щоб світло не потрапляло в очі. Для зручності кожен зі світильників повинен мати вимикач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *