Найекономніші способи змінити інтер’єр

В інтер’єрі квартири завжди читаються смаки та уподобання господаря, але згодом з’являється потреба в оновленні цього самого інтер’єру.

Та й чого тут дивного – наші уподобання та смаки по ходу життя теж змінюються, адже в нашому будинку з’являються чи виростають діти, які негласно вимагають змін. Але далеко не завжди хочеться запрошувати дизайнера або кардинально власними силами змінювати простір до невпізнання, але є недорогі способи досить швидко освіжити атмосферу.

Головним тлом інтер’єру є стіни. Описувати все те, що можна зробити зі стінами у своїй квартирі – щонайменше безглуздо. Загалом дизайн стін обмежується лише фантазією мешканців.

Косметичний ремонт

Лише слово “ремонт” лякає, наводить жах. Але освіжити фарбу на внутрішніх стінах або обклеїти їх новими шпалерами – справа кількох днів та невеликих вкладень. А професійні робітники зроблять всю роботу за лічені дні.

Пофарбувати стіни в кімнаті ще дешевше. Підійде проста водоемульсійна фарба або так звані рідкі шпалери, купити можна і акрилову, але вона буде дорожчою. Тільки потрібно читати, що написано на упаковці: методи нанесення та сфера застосування.

Можна кімнату на двадцять квадратних метрів пофарбувати бюджетною фарбою. І тільки не треба думати, що це убого чи старомодно, трохи фантазії, маленький штрих стилю – і помешкання заграє по-іншому. На стінах можна намалювати метеликів, кішок, птахів, траву біля підлоги, благо – трафарети для стін дозволяють зробити це акуратно та красиво.

Перетяжка меблів

Це найвитратніший із недорогих способів оновити інтер’єр. Однак якщо м’які меблі демонструють частково свій внутрішній вміст, а нові поки недоступні, то ця перетяжка стає єдиним доступним і необхідним способом.

Кімнатні квіти

Живі квіти перетворюють простір, додають до нього фарб та створюють затишок. Однак треба пам’ятати, що рослини потрібно доглядати. Не треба захаращувати маленький простір великими пальмами і фікусами, і що все це “зелене царство”, безумовно, має гармоніювати з обстановкою. А якщо квітник на підвіконні більше нагадує покинуту оранжерею після всесвітньої посухи, краще такої флори позбудеться, напевно хтось із знайомих дуже любить квіти, то забере їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *