Підвісні стелі для спальні: який варіант вибрати

Спальня – це особлива кімната, яка і декоруватися повинна особливо. Основне призначення спальні – це кімната для відпочинку та інтер’єр в ній зазвичай можна зустріти не зовсім, що підходить для релаксуючого стану.

Усі намагаються обладнати свою спальню як царську “кімнату для відпочинку” – з величезною перевагою червоних, чорних і золотих тонів. На стелях часто зустрічається імітація ліпнини або інших ознак розкоші. Ми розповімо вам, яка навісна стеля для спальні найкраще підійде.
Види підвісних стель для спальні, які найкраще впишуться в інтер’єр

Якщо подумати, то в нашому випадку оптимальним вибором будуть лише два види стель: з гіпсокартону та з алюмінієвих рейок. Кожен із них має й переваги та недоліки. І саме про це ми зараз вам і розповімо, а що вибрати – вирішуйте самі, виходячи із загального інтер’єру спальні, власних уподобань та бюджету, який готові витратити на ремонт.

Підвісні стелі для спальні з алюмінієвих рейок

Це перший вид підвісних стель, які чудово впишуться в будь-який інтер’єр. Їх поверхня може бути найрізноманітнішого кольору і мати найширший вибір фактур – від каменю і до дерева. Все залежить від бажання та фінансових можливостей покупця.

Також варто звернути окрему увагу на те, що досить поширене гравіювання по алюмінієвим рейкам. Вони утворюють складні орнаменти з матової та дзеркально відполірованої поверхні. До речі, якщо ви хочете собі дзеркальну стелю, зверніть увагу саме на цей тип стель.

Алюмінієві рейкові стелі, на жаль, не в змозі забезпечити жодної тепло- та шумоізоляції. Для цього потрібно монтувати додатковий шар ізолятора між алюмінієм та бетонною стелею.

Вигинання алюмінієвих стель

Якщо ви володієте деякою фінансовою сумою та бажанням, то можете замовити створення алюмінієвої стелі для спальні різноманітної форми. У цьому випадку докладно поясніть дизайнеру, що саме хочете від майбутньої стелі: щоб він йшов “хвилями” або утворював у певних місцях бульбашки та перегляньте його ескізи. Якщо вас все влаштує, то у вас буде найексклюзивніша стеля! Але ця послуга коштує чималих грошей, тому дозволити собі можуть лише досить заможні люди.

Та й взагалі, алюмінієві рейкові стелі – задоволення не з дешевих, тому уважно вивчіть ціни на них та порівняйте з бюджетом, виділеним на ремонт. Якщо вкладаєтесь, то встановлюйте цей тип стель не замислюючись: краса та довговічність гарантовані!

Підвісні стелі для спальні з гіпсокартону

Гіпсокартон – теж відмінний матеріал для організації підвісних стель для спальні. Він майже ідеально зрівнює всю поверхню стелі і може бути не просто оштукатурений, а пофарбований або обклеєний шпалерами після установки. Він коштує набагато дешевше за алюмінієві рейки, може бути утеплений зсередини, а крім цього, майстри пропонують таку послугу, як багаторівневі стелі з гіпсокартону. Це дуже красиво і при вмілій обробці і справді здаватиметься, що у вас у спальні на стелі є справжня ліпнина.

Або можна зробити два рівні: всю стелю зробити одним, а коло в центрі трохи втопити і організувати в ньому освітлення. Виглядає це дуже ефектно та красиво! На додаток до всього вищесказаного можна відзначити, що гіпсокартон набагато простіший в установці – впоратися з цим завданням може навіть не фахівець, просто уважно вивчивши документацію та поради, які викладені в інтернеті.

Ложка дьогтю

Але не все так красиво і добре, як здається з першого погляду. Гіпсокартонні стелі панічно бояться вологи. Достатньо одного потопу і вся стеля буде зіпсована: на ньому з’являться “незаплановані” бульбашки – це папір відстане від гіпсу і провисатиме. А в гіршому випадку вся конструкція може просто впасти вам на голову. А це дуже боляче!

Але, незважаючи на всі недоліки, гіпсокартонні стелі для спальні набувають все більшої популярності. Це зумовлено різким зниженням цін та підвищенням якості продукції.

Насправді, гіпсокартонні стелі не дуже добре утримують тепло і шум. Але все ж таки варто відзначити, що справляються з цим завданням набагато краще алюмінієвих стель.

Висновок

Ось ми розповіли про різні типи стельових покриттів для спальні. Який з варіантів вибирати: дорожче але надійніше або подешевше але тендітніший, вибирати вам. А ми ж бажаємо вам швидкого та легкого ремонту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *