Віконний профіль: як правильно вибрати

Після того, як ми змінювали у нашій квартирі вікна і натрапили на не зовсім порядного виробника, мені довелося добре вивчити всі нюанси вибору пластикових вікон. Хотів би поділитися з Вами конкретними порадами, щоб не опинитися Вам у подібній ситуації. Я розумію, що заощадити гроші і заплатити трохи менше – величезна спокуса для кожного з нас, але це перший прийом, внаслідок якого набуде чинності приказка “Про скупого”.

Отже, по-друге, замовляючи вікна, поцікавтеся про таку річ, як наявність сертифіката ISO 9001. Також є таке поняття як Сертифікат Відповідності, а деякі компанії, що поважають себе, мають ще й Сертифікат колірного європейського стандарту. Їхня наявність — гарантія якості.

Додаткові компоненти, що використовуються у виробництві, відіграють важливу роль як вікна. Оксид титану, який надає вікнам білий колір, коштує дорого і багато виробників економлять на ньому, внаслідок чого Ваші вікна через два-три роки пожовтіють.

Тому не забудьте поцікавитись про кількісне співвідношення цього хімічного компонента. Плюс до всього, не зовсім відомі виробники, порушують молекулярно-масовий розподіл речовини в суміші ПВХ, внаслідок чого, на готовому вікні Ви можете побачити геометричні дефекти.

Тому, перед покупкою вікон, подумайте, а чому продавець робить Вам таку гарну знижку? Може бути, просто він не зовсім відповідає за якість свого товару і йому хочеться просто швидше отримати від Вас зиск?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *