Як вибрати гардину – карниз для натяжної стелі: поради

Логічним завершенням будь-якого капітального ремонту стає вибір і підвішування гардини, що підходить за стилем і кольором. Віддаючи перевагу стандартному варіанту з настінним кріпленням карниза, зазвичай немає ніяких додаткових складностей. Однак професійні оформлювачі інтер’єрів вже давно вкладають у слово “гардина” більш глибоке значення, наділяючи цей предмет інтер’єру більш розширеними функціями.

Вибравши такий сучасний варіант, слід детальніше вивчити особливості процесу його встановлення, а також особливості поєднання з натяжними стелями.

Призначення гардин для натяжної стелі

Незалежно від призначення приміщення, будь-то житлова кімната або строгий офіс у сучасному діловому центрі, ще до того, як починається монтаж натяжної стельової конструкції слід задуматися про зовнішній вигляд, фактуру та спосіб кріплення штор та тюлі, що прикривають вікна. Адже при їхньому закріпленні можна завдати непоправної шкоди щойно встановленому натяжному полотну.

Якщо у вас спочатку скептичне ставлення, щодо необхідності встановлення гардин, запевняємо вас, що вони все ж таки необхідні. Крім чисто практичних функцій, таких як захист від небажаного сонячного світла і цікавих поглядів перехожих, грамотно підібрані штори і тюль надають інтер’єру закінченого зовнішнього вигляду, здатні візуально збільшити висоту приміщення, а в нішу, що відводиться для монтажу стельової гардини, можна встановити ефектне підсвічування.

Не існує окремого різновиду стельових гардин, призначених саме для встановлення під натяжну стелю. По суті від звичайних вони не відрізняються нічим, являючи собою тонку шину, що кріпиться безпосередньо на поверхню монтажу.

Виготовляються подібні кріплення для штор із різних видів матеріалів, віддавати свій вибір тому чи іншому з них ви повинні з урахуванням ваги штор, які будуть розміщуватися на них у майбутньому:

– пластик – дозволяє виготовити карнизи різноманітних форм і забарвлень, що чудово вписуються в будь-який за стилістичним спрямуванням інтер’єр. Відрізняються прийнятною ціною та практичністю. Асортимент цього різновиду карнизів представлений різноманітними на вигляд моделями від найпростіших, до більш респектабельних, прикрашених спереду багетною рамкою;
– дерево – найдорожчий із можливих варіантів стельових карнизів. Відмінно вписується в класичні інтер’єри, витримує велику вагу штор та гардин. Бувають від підкреслено простих до елітних, декорованих ексклюзивним різьбленням;
– метал – такий варіант карниза здатний утримати штори з важких тканин.

Гардини для штор з стельовим кріпленням виглядають набагато привабливіше за звичайні настінні, що забезпечує їм стабільний попит у покупців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *