Дерев’яні міжповерхові сходи: чому варто зробити

Як сучасно і безпечно зв’язати між собою кілька рівнів квартири, котеджу або будинку? Зробити це досить просто – потрібно лише правильно встановити дерев’яні міжповерхові сходи. Чому саме їх, а не бетонні або, наприклад, металеві? Все пояснюється практичними перевагами, головні з яких ми розглянемо прямо зараз.

На совість зроблені міжповерхові дерев’яні сходи екологічні на всі 100%. Вони зазвичай виконуються з ялини або сосни – порід, які не просто нешкідливі, а ще й природним чином фільтрують повітря в приміщеннях, чого не робить бетон або метал.

При всій своїй міцності, безпеці і здатності витримувати велику вагу самі по собі міжповерхові сходи з дерева порівняно легкі. Вони навантажують опорні елементи будівель не так сильно, як моделі з металу або бетону.

Завдяки натуральному малюнку тієї ж сосни або ялини дерев’яні міжповерхові сходи дуже красиво виглядають. Їх можна навіть не фарбувати – досить покрити лаком, і вони будуть прикрашати інтер’єр, виглядаючи по-домашньому тепло і естетично.

Окремо зауважимо, що купити дерев’яні міжповерхові сходи варто хоча б через можливість економії, причому розумної, бо не на якості. В середньому модель з сосни або ялини обходяться дешевше металевої або бетонної, не уступаючи їм у надійності і довговічності, і виграючи в естетизмі.

Як виглядають ідеальні дерев’яні міжповерхові сходи

Зверніть увагу, ідеальні дерев’яні міжповерхові сходи повинні:

  • бути оснащені поручнями, які знаходяться на зручній і для дорослого, і для дитини висоті. Це запорука безпеки будь-яких міжповерхових сході з дерева, адже спускаючись і піднімаючись ними, просто необхідно за щось триматися;
  • мати ступені, ширина і висота яких не тільки однакова, але і відповідає довжині кроку дорослої людини, і дає можливість з комфортом поставити ногу. Знову ж таки, це гарантія того, що ви не спіткнетеся під час підйому або спуску – ще одна запорука безпеки;
  • бути пофарбованими або залакованими в рамках одного приглушеного відтінку (натуральний малюнок з деревними узорами підпадає під це правило, тому що він буде виглядати прихованим). Щаблі не повинні відволікати від спуску або підйому своєю яскравістю або, тим більше, відбивати світло і сліпити.

Ухваліть рішення замовити дерев’яні міжповерхові сходи і встановивши їх в своєму будинку, котеджі або квартирі, і, за час їхньої багаторічної експлуатації, ви ще не раз похвалите себе за такий мудрий вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *