Рольставні – ефективний захист вікон

Рольставні є на сьогоднішній день захисними жалюзі для вікон та дверей у будинках. Собою вони замінили громіздкі та важкі грати, крім того служать чудовою прикрасою фасадів, надають будівлі респектабельного вигляду і краси.

За рахунок величезної кількості колірних рішень і способів виконання, рольставні чудово вписуються в будь-який архітектурний дизайн будівлі, прикрашаючи її. Однак краса і естетичність не є головною функцією рольставні – головна їхня перевага полягає в захисті дверних та віконних отворів.

Насправді вони є відмінним способом захисту від зломів, та ефективні для безпеки вашого будинку та майна. І це не просто слова. Ефективність рольставень доведена багаторічним використанням їх у Європі та Америці. У нашій країні рольставні з’явилися зовсім недавно, але вже їх використання чудово зарекомендувало себе. Тепер їх можна побачити на численних фасадах офісів, магазинів та котеджів.

Виготовляються рольставні із сучасних матеріалів – алюмінію та сталі. Складаються з окремих пластин, які скріплюються між собою. Коли полотно відкривають, воно згортається і ховається в короб.

Сьогодні у вас є можливість вибирати рольставні з різним ступенем захисту, який залежить від товщини полотна. Все залежить від потреб та можливостей покупців. Цікаво, що існують рольставні на ручному та дистанційному управлінні, тобто електромеханічному.

Автоматизовані рольставні користуються величезною популярністю у власників гаражів, оскільки зручні у використанні. До речі вони можуть захистити, не тільки від непроханих гостей, рольставні чудово захищають житло від:

– шуму;
– пилу;
– холоду.

За словами фахівців, рольставні здатні зберегти тепло в будинку на 20% більше, ніж якби їх не було. А в літню спеку завдяки їм у будинку зберігається приємна прохолода.

Крім того, такий момент як проникнення пилу в будинок, легко вирішується за допомогою рольставнів. Це особливо важливо для тих, чиї будинки, офіси знаходяться вздовж жвавої автомагістралі.
Короткий висновок

Власники рольставень позбавлять себе пилу і будуть насолоджуватися свіжим і чистим повітрям. Крім того, спокій та тиша, яку вони забезпечують, за рахунок своєї чудової звукоізоляції – важливий чинник для мешканців мегаполісів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *