Догляд за пластиковими вікнами: як правильно це робити

Правильний догляд продовжує життя вашим пластиковим вікнам – це не просто поширена фраза, це пряма рекомендація дбайливим господарям.

Сьогодні всі пластикові вікна є високотехнологічним продуктом, але все-таки не варто думати, що вони повністю застраховані від впливу зовнішніх факторів. Перепади температур, усадка будівельних матеріалів, холод, вітер, спека, недбале поводження, використання шкідливих для пластику миючих засобів — все це може легко вивести металопластикову конструкцію з ладу. Тому, незважаючи на легкість у догляді, ПВХ також вимагають особливої ​​турботи.

Постійне обслуговування фурнітури та систематичні профілактичні роботи – це важливий крок на шляху до довговічності пластикових вікон. Якщо ви не хочете, щоб протяги, пил і шум проникли у ваш будинок, то регулярно доглядайте ущільнювачі, які сприяють щільному приляганню вікон. Якщо ущільнювач починає висихати і втрачати еластичність під впливом навколишнього середовища, це рано чи пізно призведе до того, що буде порушена герметизація. Тут вже знадобиться точно заміна, але щоб уникнути цього, досить просто правильно доглядати – мінімум два рази на рік очищати від бруду мильним розчином і обробляти силіконовим маслом.

Також важливий правильний догляд за профілем, фурнітурою та склопакетами. Профіль миється тільки спеціальними миючими засобами, фурнітура двічі на рік вимагає мастила машинним маслом або вазеліном, склопакети чистяться засобами, які не містять абразивів та розчинників.

Догляд за пластиковими вікнами включає тисячу дрібниць:

– водовідвідні отвори та кріплення ручок вимагають спеціального догляду;
– механізми фурнітури та віконні петлі вимагають чищення, мастила та регулювання;
– вільний хід стулок та якість притиску ущільнювачів залежить від правильного комплексного обслуговування;
– видалення забруднень та усунення дефектів потребує профілактичних робіт.

Якщо ви не хочете забивати собі голову всіма цими технічними проблемами, варто просто звернутися до фірми, яка пропонує всі ці послуги.

Популярність пластикових вікон сьогодні перебуває на піку. Вони мають дуже гарні технічні характеристики: міцність, естетичний зовнішній вигляд, чудову звукоізоляцію, прекрасний теплозахист, простоту в експлуатації, екологічну безпеку матеріалів.

Вікно – це важливий елемент будинку, що створює комфорт та затишок. Тому правильний догляд дає вам можливість на довгі роки уникнути глобальних проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *