Шнековий насос: що за агрегат шнековий гвинтовий бетононасос

Шнековий насос – це агрегат, який подає рідкий розчин із фракцією до 10 мм. Такі гвинтові насоси мають високу робочу продуктивність – до 19 м³ на годину. Всі гвинтові насоси від сучасних виробників мають потужний двигун. Загальна потужність гідравлічного приводу має ступінчасте збільшення потужності, завдяки цьому шнек приводиться у обертання у лівому та правому напрямках. До всіх шнекових насосів додається пульт дистанційного керування з набором основних функцій. Насосна автоматика впливає на ціну насоса, вона може відрізнятися залежно від потужності робочого двигуна.

Зазвичай шнековий насос оснащується спеціалізованим шнеком, що домішує, і сучасним очисником подачі високого тиску. Конструкція шнекового насоса дає можливість у найкоротші терміни замінювати робочі елементи апарату. Загальні дані щодо дальності та висоті подачі ґрунтуються на досвіді оператора та будівельного матеріалу, що подається на бетононасос.

Області застосування шнекового насоса

Шнековий насос набув широкого поширення завдяки своїй багатофункціональності. До основних напрямків експлуатації шнекового насоса можна віднести:

– професійний та швидкий пристрій будівельних стяжок;
– швидке перекачування будь-яких рідких матеріалів для монолітного будівництва.

Ці функції шнекового насоса дають можливість виконувати оперативні та якісні будівельні роботи, завдяки чому вони користуються такою популярністю серед будівельних організацій.

Зверніть увагу, що шнековий насос може оснащуватися додатковим шнеком для домішування, спеціальним очисником для роботи з високим тиском подачі та автоматизованим замковим кріпленням. Таким чином, розчин не розплющується.

Інтернет-магазини насосного обладнання можуть запропонувати вам справді якісні агрегати за прийнятною ціною.

Особливості шнекових насосів

Завдяки тому, що бетононасос – це сучасне технологічне диво у будівельній сфері, стало можливо у найкоротші терміни перекачувати будь-яку кількість будівельного розчину для виконання заливних стяжок. Купити бетононасос означає забезпечити себе технікою нового покоління. Новий шнековий насос та вдосконалений двигун дозволяє заповнювати агрегат із трьох різних сторін. Це забезпечує оптимальну подачу і змішування розчину, а пристрій, що вивертає, який працює в автоматичному режимі, дає можливість дуже швидко знімати шнек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *