Підвісні стелі Армстронг

В даний час підвісні стелі користуються завидною популярністю. Найчастіше їх можна зустріти в офісних приміщеннях та торгових залах, оскільки вони мають дуже привабливі естетичні якості. В даний момент такі стелі зустрічаються і в житлових приміщеннях, і їх популярність продовжує швидко зростати.

Перевага підвісних стель загалом полягає в тому, що вони дозволяють декорувати стельову зону приміщення залежно від індивідуальних побажань, при цьому на монтаж та встановлення навісної стелі не доведеться витрачати багато грошей. Змонтувати підвісну стелю Армстронг зможе кожна людина, тому що в цьому немає нічого складного. Утім, у цій справі головне — терпіння та бажання довести роботу до кінця.

Трохи про переваги та недоліки підвісних стель

Серед переваг представленої категорії стель у першу чергу слід виділити:

– простоту в установці;
– привабливий зовнішній вигляд;
– дизайнери відзначають, що підвісні стелі відмінно виглядають у поєднанні з будь-яким інтер’єром, незалежно від того, в якому стилі він був виконаний;
– дозволяють суттєво підвищити рівень шумової та теплової ізоляції приміщення;
– є можливість встановлювати світлове обладнання в тих місцях, де воно дійсно буде потрібним, тобто немає ніякої прив’язки до геометрії самого приміщення;
– важливою перевагою навісних стель Армстронг є можливість проводити всілякі комунікації між стелею приміщення та навісною конструкцією, що дозволяє приховати від очей численні дроти та обладнання, підвищуючи естетичні якості приміщення в цілому.

Недоліки стель Армстронг

Не позбавлені навісні стелі недоліків, проте, здебільшого вони несуттєві. Ось найпоширеніші з них:

– підвісні стелі не можуть захистити приміщення від затоплення зверху;
– якщо стеля була змонтована при використанні волокнистих плит, то після взаємодії з водою плити стануть непридатними, і буде потрібно їх замінити;
– діагональна установка навісних стель може бути виконана лише професіоналом, що спричинить додаткові витрати;
– представлена ​​категорія стель може монтуватися лише у високих приміщеннях, оскільки сама конструкція забирає від 20 сантиметрів мінімум від висоти кімнати.

Особливості конструкції підвісних стель Армстронг

В цілому, конструкція підвісних стель гранично проста і віддалено нагадує конструктор.

У процесі формування каркаса застосовують такі елементи як:

– профілі несучого типу;
– профілі поперечного типу;
– елементи кріплення;
– плитка для підвісних стель.

Навісна стеля Армстронг може бути набрана з плит різного розміру, залежно від розробленого проекту. Найчастіше вибирають плити 60х60 сантиметрів, оскільки вони забезпечують найбільшу міцність конструкції. Плити для підвісних стель можуть бути виконані з різних матеріалів.

Які бувають види

В цілому, всі види можна розділити на м’які плити та на жорсткі. Перші мають у своєму складі мінеральні або органічні компоненти, тоді як другі виготовляються з легких металевих сплавів або загартованого скла. Жорстку плитку застосовують дуже рідко, так як вона має більш високу собівартість, і при цьому доводиться посилювати конструкцію з профілів, що несуть, через підвищену вагу такої плитки.

Що стосується профілів, то вони можуть бути виготовлені або з металу або високоміцного пластику. Відмінною особливістю профілів, що застосовуються для формування каркасу навісних стель, є наявність спеціальних отворів, призначених для установки елементів підвісу.

Формування каркасу для підвісної стелі Армстронг

Створення каркаса для майбутньої стелі починається з укладання стінового профілю по всьому периметру приміщення. Виконуючи цю роботу, потрібно використовувати лазерний рівень, щоб відзначити горизонтальну площину, вздовж якої буде сформовано решту конструкції. Якщо попередньо проводилися роботи з вирівнювання підлоги або достовірно відомо, що підлога відлита за рівнем, то перевірити якість виконаної роботи можна, виконавши виміри від зазначених точок до підлоги – відстань має бути однаковою.

Кріплення профілю

Стіновий профіль фіксується до стіни за допомогою звичайних дюбелів. Далі потрібно приступити до розмітки та обрізки несучих профілів. Якщо куплені профілі мають недостатню довжину, потрібно їх з’єднати за допомогою кріпильних елементів і встановити несучі профілі в стіні. Тепер залишиться лише відрегулювати відстань між ними, залежно від розміру плитки, за допомогою якої набиратиметься навісна стеля Армстронг.

Далі монтуються елементи підвісу і за допомогою шнура проводиться регулювання їх провисання, залежно від зазначеного рівня горизонтальної площини. Після цього формується поздовжня та поперечна зв’язка.

Складання навісної стелі Армстронг

Складання навісної стелі слід починати тільки після того, як профільна конструкція буде повністю сформована. Процес укладання плит відбувається без застосування грубої фізичної сили. Буває, що деякі плитки не стають у потрібний відсік, і в такому разі неприпустимо на них натискати, оскільки це може спричинити їхню деформацію. При виникненні такої ситуації потрібно виправляти каркас саме знизу, але не з верхньої його частини. При складанні підвісної стелі Армстронг насамперед потрібно встановити всі елементи комунікацій, а тільки після цього встановлювати декоративні панелі.

Як бачите, зробити підвісну стелю самостійно – завдання не таке вже складне і під силу кожному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *