Як позбутися шуму за допомогою плаваючої підлоги?

Сьогодні більшості власників квартир доводиться вирішувати таку проблему, як ударний шум. Це нелегке завдання хотіли б вирішити часом усі мешканці багатоквартирних будинків і особливо ті, хто живе на перших поверхах, де через посилення конструкції будівлі відчутний високий рівень звукового навантаження. Найкращий вихід із такої ситуації на сьогодні — спорудити конструкцію “плаваючої підлоги”. У чому ж її переваги і наскільки вона ефективніша за інші матеріали?

Є 2 типи шумів, які не дають людям спокійно жити: повітряний та ударний. Зазвичай, джерелом першого виду шуму є динамік працюючого телевізора чи звучання музичних інструментів. Звукові хвилі повітрям потрапляють на перекриття і в результаті змушують його рухатися, передаючи шум сусідам.

Другий вид шуму утворюється при звичайній ходьбі по підлозі при перестановці меблів або при ударі об підлогу важких предметів. Тобто його джерело – будь-який механічний вплив. Звичайно, це цілком природні шуми, які дуже складно уникнути для нормальної людини.

Щоб мінімізувати ударні шуми, будівельники радять встановити конструкцію “плаваючого паркету”. За технологією такого монтажу матеріали не стикаються щільно зі стінами, а це означає, що вони не будуть передавати звукові хвилі. За допомогою плаваючої конструкції можна зменшити шуми на 50%.

Головна відмінність плаваючої від звичайної підлоги: вона може бути з будь-якого матеріалу, головне, щоб не була закріплена до основи. Шум гаситься завдяки шару підкладки, в якості якого застосовується керамзит або пінопласт.

Як не крути, але саме плаваюча підлога при правильному укладанні вийде найдовговічнішою, тому що у неї відсутні кріплення, які найчастіше псуються і слабшають у дощатої підлоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *