Вигідно здати квартиру: маленькі хитрощі вдалої угоди

Для того, щоб вигідно здати квартиру, перш ніж звертатись до агентства нерухомості, проведіть попередню підготовку приміщення. Для початку визначтеся, ви хочете здати свою квартиру довгостроково чи подобово.

Здавати квартиру подобово вигідно, але клопоту буде більше і приміщення зноситься швидше, втратить товарний вигляд, тому періодично доведеться поновлювати ремонт плюс витрати на постільну білизну, побутову хімію, регулярне прибирання.

Уважно огляньте приміщення та дайте відповідь на питання, до якої категорії можна віднести вашу власність до економ-класу або елітного житла.

Здаємо квартиру економ-класу

Здати квартиру можна практично в будь-якому стані, кожен товар знайде свій покупець. Якщо ви хочете отримати з наявної власності максимальну вигоду, постарайтеся збільшити її ціну. Не вкладайте у ремонт великих коштів, але постарайтеся звернути увагу на деякі моменти.

Поставте нові, надійні двері, зі складним замком, наймач повинен бути впевнений у збереженні свого майна.

Виконайте косметичний ремонт за допомогою недорогих матеріалів. Головне справити сприятливе враження – світлі шпалери, освіжена стеля, лінолеум або ковролін на підлозі – цього цілком достатньо. Розумно використовувати шпалери під фарбування, їх можна буде оновлювати після зміни мешканців.

Обов’язково перевірте і упорядкуйте сантехніку, ніхто не захоче возитися з кранами, що капають, і підтікаючим бачком від унітазу.

Позбудьтеся зайвих старих меблів, вони захаращують приміщення і псують загальне враження. Залишіть тільки найнеобхідніше: спальні місця на 2-3 осіб, шафа для одягу, стіл та кухонні меблі. У мінімум побутової техніки входить:

– телевізор;
– холодильник;
– останнім часом і автоматична пральна машина.

Здаючи квартиру, знайте, практично всіх цікавить підключення до мережі Інтернет, а от стаціонарний телефон не такий важливий.

Елітна квартира – серйозний підхід

Квартира, що відноситься до елітного класу, має при здачі в оренду серйозніші вимоги. Здаючи таку квартиру, пам’ятайте, квартиронаймачі будуть цікавитись будинком, в якому вона знаходиться:

– наявність місця під стоянку автомобіля;
– вид з вікна;
– престижність району.

Ремонт має бути виконаний з дорогих матеріалів – підвісні стелі, паркет, сантехніка відомих фірм. Дизайнерський ремонт вітається. Меблі стильні, побутова техніка в повному комплекті в т.ч. посудомийна машина, а іноді і вбудований пилосос.

Після того, як ви підготували свою квартиру до здачі в оренду, звертайтесь до агентства нерухомості – довіртеся професіоналам. З вас візьмуть грошову винагороду, в обмін на яку, вашу житлоплощу активно просуватимуть і в результаті підберуть акуратних і відповідальних квартиронаймачів.

Багато людей не хочуть звертатися до фахівців і не прагнуть укладати договір оренди, що часто призводить до неприємностей з мешканцями, які громлять квартири, завдають неприємностей сусідам і не бажають з’їжджати.

Не заощаджуйте, у разі укладення договору, здаючи квартиру, ви будете захищені від можливих несподіванок та зможете отримати захист та компенсацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *