Як правильно вибрати вікна

Окрім доступу до приміщення денного світла важливою функцією пластикових вікон є теплоізоляція. Це важливий аргумент на користь придбання вікон ПВХ.

Прозоре скло саме по собі не має теплоізолюючих властивостей, але розташоване попарно в склопакетах воно успішно вирішує проблему втрати тепла з приміщення. Для підвищення теплоізоляції також застосовують заміну повітря у просторі між склом.

Особливу увагу при виборі пластикових вікон слід звернути на такі властивості:

– прозорість. Чим вона вища, тим комфортніше і світлішою буде в кімнаті;
– звукоізоляція. Адже нікому не хочеться чути навіть тихі звуки, що долинають з вулиці;
– конденсація вологи. Завдяки перепаду температур на склі та рамі утворюється конденсат, що не добре для довговічності вікна;
– нагрів кімнати за високої температури зовні.

Теплоізоляція

Хороша теплоізоляція вікна дозволить знизити до мінімуму утворення конденсату, зробить приміщення комфортнішим і батарея під вікном стане необов’язковою умовою. Найкращим варіантом буде склопакет зі спеціальним енергозберігаючим склом. Як показує практика, звичайний однокамерний склопакет із таким склом на чверть знижує втрати тепла, ніж навіть двокамерний, але із звичайним склом. Ще й коштує дешевше.

Звукоізоляція

Для підвищення звукоізоляції велике значення має товщина скла. Крім цього, слід звернути увагу і на ущільнення між склом і рамою, а також між окремими деталями вікна. Але якщо під вашими вікнами прокладені трамвайні колії або часто працює відбійний молоток, то порятунком стануть склопакети з різною товщиною зовнішнього та внутрішнього скла, та великою відстанню між ними.

Можна навіть придбати вікна із триплексом. Так називають скло, що складається з декількох шарів.

Фурнітура – це дуже важливо

Якість пластикових вікон багато в чому визначається фурнітурою. До неї входять всі рухомі та закріплені, металеві та пластикові елементи ПВХ вікна. Наприклад, замки, петлі, дверні та віконні ручки. Фурнітура, можна сказати, пожвавлює вікно, змушує його рухатися і працювати.

Всі ці елементи працюють при закриванні та відкриванні вікон у всіх режимах та положеннях. Від їхньої якості залежить термін експлуатації вікна. Добре виготовлена фурнітура дозволяє щільно, не залишаючи щілин, закрити стулки. Але притиск при цьому має регулюватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *